Moja historia, moja firma. Portrety polskich przedsiębiorców rodzinnych.

Wydawnictwo: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
978-83-7633-145-4
firmy rodzinne, biznes
literatura faktu
Komaga

Moja historia, moja firma – portrety polskich przedsiębiorców rodzinnych” to pozycja niezwykła – tak jak niezwykłe są opowiedziane w niej historie. Opowieści te powstały w ramach projektu „Firmy rodzinne” realizowanego w partnerstwie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. To portrety wybranych beneficjentów projektu – właścicieli firm i...

Opowieści te powstały w ramach projektu „Firmy rodzinne” realizowanego w partnerstwie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. To portrety wybranych beneficjentów projektu – właścicieli firm i członków ich rodzin, którzy zgodzili się opowiedzieć szczerze o tym, jak budowali swój biznes.
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości od lat wspiera rozwój polskich firm, w tym przede wszystkim mikro, małych i średnich, będących podstawą naszej gospodarki. Podejmując decyzję o udzieleniu wsparcia, zawsze przyglądamy się firmie – potencjalnemu beneficjentowi – analizując jej dotychczasową działalność, plany na przyszłość, potrzeby szkoleniowe. Starając się, aby środki publiczne trafiły tam, gdzie są najbardziej potrzebne i gdzie przyniosą najlepsze rezultaty, patrzymy na możliwości efektywnego wykorzystania przez firmę otrzymanego wsparcia.

Trudno o lepszy sposób przyjrzenia się firmie, jak wysłuchanie opowieści jej założycieli. Ludzi, dla których firma to nie tylko sposób na biznes. To pasja, sposób na życie, polisa ubezpieczeniowa całej rodziny, a w wielu przypadkach także ukochany podopieczny. Opowiedziane historie to nie tylko zapis rozwoju firmy, ale również piękne opowieści o rodzinie, miłości, wspólnym dążeniu do celu, dzieleniu pasji, a także o rozwiązywaniu niejednokrotnie bardzo trudnych problemów zarówno rodzinnych, jak i firmowych.

źródło opisu: http://parp.gov.pl

źródło okładki: http://parp.gov.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!