Miłość małżeńska może być piękna

Wydawnictwo: POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
religia
Rozmaryn69

Miłość małżeńska naprawdę może być piękna! Czasami trudno w to uwierzyć. Jednak każde małżeństwo może być piękne i możemy z niego czerpać nieograniczoną ilość siły, energii, mocy. To opracowanie zostało przygotowane nie tylko z myślą o małżonkach. Może być pomocne wszystkim, którym tematyka sakramentalnego związku mężczyzny i kobiety jest bliska: duszpasterzom, doradcom życia rodzinnego, nauczycielom i katechetom. Ta książka powinna także zainteresować młodzież i narzeczonych.

źródło opisu: http://wydawnictwo.cpps.pl/produkt/pokaz/218/pozycja.html

źródło okładki: http://wydawnictwo.cpps.pl/produkt/pokaz/218/pozycja.html