O krzywdzie, przebaczeniu i spowiedzi

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poznaj siebie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: M
religia
Rozmaryn69

Pojednanie jest pewnym procesem, który dokonuje się zwykle powoli. Stąd też nie należy dążyć do pojednania zbyt pospiesznie i na siłę. Prawdziwe pojednanie i przebaczenie nie mogą dokonać się na gruncie niepokoju, niecierpliwości, chorego poczucia winy. Wymagają wzajemnego pokonania niechęci. Potrzebne jest nieraz wzajemne czekanie na siebie, wychodzenie sobie naprzeciw, zapraszanie siebie do zgody.

źródło opisu: Wydawnictwo M, 2004

źródło okładki: Zdjęcie autorskie