Egipskie zaklęcia i rytuały miłosne

Tłumaczenie: Aleksander Błachowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "wydanie pierwsze". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Alpress
978-80-7362-516-0
Hadney

Pragniesz miłości, chcesz zdobyć nowego partnera lub umocnić istniejący już związek? Daj się uwieść egipskim zaklęciom i rytuałom miłosnym. Pozwól mi podzielić się moją wiedzą o łączeniu się z bóstwami. Zaczerpnij z czary przepełnionej pokojem, nadzieją oraz swobodą starożytnych Egipcjan. W dzisiejszych czasach niemal niemożliwe jest, by ktoś odnalazł prawdziwą miłość. Uczucie to czesto...

W dzisiejszych czasach niemal niemożliwe jest, by ktoś odnalazł prawdziwą miłość. Uczucie to czesto mylone jest z seksem. Egipcjanie znacznie lepiej rozumieli,że miłość jest najważniejszą z sił życiowych. Wierzyli,że może przezwyciężyć śmierć. Bo przecież idea wiecznej miłości pomaga odnaleźć spełnienie i satysfakcję.
To nic innego jak spontaniczność i ekscytacja. Egipska magia nie wymaga wielkiego wielkiego przywiązania do reguł ani specjalnej wiedzy czy studiów. Jest prosta i pasjonująca. W sam raz dla kogoś, kto szuka wspaniałych uczuć i wielkich emocji.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: strona wydawcy

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!