Kiedy rodzeństwo się kłóci

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Skuteczne metody rozwiązywania konfliktów. Poradnik dla rodziców i pedagogów. Trzymać się z boku czy wtrącać się, robić awantury czy ignorować? Co jest właściwym rozwiązaniem? Jeśli tylko zrozumiecie właściwe przesłanie ukryte za kłótnią, możecie zaradzić konfliktom. W tej książce znajdziecie rozwiązania, które pomogą całej rodzinie, ponieważ dzięki mądrym rodzicom relacje między rodzeństwem mogą rozwijać się pozytywnie. Wiele przykładów z życia codziennego i praktycznych wskazówek przedstawionych tutaj pomoże wszystkim w budowaniu spokojnych i niosących więcej wzajemnego szacunku relacji. Typowe sytuacje wychowawcze i sposoby ich rozwiązywania przedstawione są w niniejszej książce w formie komiksów.

mka17t | 2014-02-01
wiherek | 2013-06-10