Numerologia. Jak wykorzystać magię liczb, aby przewidzieć i zaplanować swoją przyszłość.

Tłumaczenie: Barbara Tarnas
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Umysł bez granic". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Medium
Numerologie
838786336X
magia, numerologia
Delete

Od najdawniejszych czasów liczby miały znaczenia mistyczne w wiedzy tajemnej wszystkich ludów. Autor, przedstawiając w zarysie ową tradycję, koncentruje się przede wszystkim na nowoczesnej numerologii. Szczegółowo wyjaśnia odpowiedniki liczb i interpretacje, między innymi we kontekście znaków zodiaku, kolorów czy kamieni szlachetnych. Na przykładzie słynnych postaci (Maria Stuart, Mata Hari,...

Szczegółowo wyjaśnia odpowiedniki liczb i interpretacje, między innymi we kontekście znaków zodiaku, kolorów czy kamieni szlachetnych. Na przykładzie słynnych postaci (Maria Stuart, Mata Hari, Herbert von Krajan, Elizabeth Taylor, Richard Burton i in.) krok po kroku wskazuje, jak obliczyć cechy charakteru czy koleje losu danej osoby.
Stosujšc ilustrowane tutaj zasady numerologii, można się dowiedzieć wiele o sobie samym, o swoim partnerze, o otoczeniu - i dzięki temu twórczo kształtować własne życie.

źródło opisu: Wydawnictwo Medium, 1999

źródło okładki: www.medium.com.pl