OXFORD Dziecięca Encyklopedia

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
Oxford First Encyclopedia
9788375120363
KAROLLA

Dziecięca encyklopedia zabiera młodych czytelników w fascynującą podróż po świecie nauki i odkryć. Odpowiada prawie na wszystkie pytania zadawane przez dziecko ze swojej natury ciekawe świata - jak gdzie kiedy dlaczego Wesołe kolorowe ilustracje interesujący sposób przekazywania wiadomości ciekawe zadania i przejrzysta kompozycja sprawiają że lektura tej książki staje się przyjemnością. Nad poprawnością merytoryczną zawartych w niej informacji czuwali najwybitniejsi specjaliści. Dziecięca encyklopedia pomaga przygotować dzieci do korzystania z poważnych wydawnictw informacyjnych. Wyrabia nawyk sięgania po słowniki leksykony i atlasy.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: google