Obcy

Tłumaczenie: Magdalena Stankiewicz
Cykl: Dzieci sztormu (tom 14)
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Den fremmede
romans, saga norweska
Amanda

Agnete widzi obcego mężczyznę wychodzącego na ląd i już wie, że przybył tu, żeby zostać - tak długo, jak długo Jomfruland będzie miała coś do zaoferowania. Przybysz roztacza wokół niepokój, rozbudza marzenia i wybiera właśnie tę kobietę, od której powinien się trzymać jak najdalej. Agnete nie mogła umknąć przed wzrokiem obcego. Wpatrywał się w nią bezwiednie, jak gdyby usiłował wyryć w...

Agnete nie mogła umknąć przed wzrokiem obcego. Wpatrywał się w nią bezwiednie, jak gdyby usiłował wyryć w pamięci każdy jej szczegół, a jednocześnie chciał odgadnąć jej myśli. Głęboko zaczerpnęła powietrza i mocniej przygarnęła dzieci. Wiedziała już, kim on jest. I obawiała się tego.

źródło opisu: Axel Springer Polska, 2012

Lilly | 2017-09-27