Mensa. Sprawdź swoją inteligencję

Mensa Mighty Mind Benders. Challenge Your IQ
83-7227-451-7
poradniki
DamaKameliowa

Zadania zawarte w książce są testami na inteligencję, opracowanymi w formie zabawowej o różnym stopniu trudności. Należy je traktować jako rodzaj ćwiczenia umysłu. Testy mierzą szybkość i poprawność myślenia, sprawdzają, czy wykorzystujemy cały swój potencjał. Trudniejsze testy wykazują, czy osiągamy poziom MENSY (MENSA to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające ponad 100 tys. członków wyróżniających się bardzo wysokim wskaźnikiem inteligencji).

źródło opisu: Cytat z książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie