Wiek rewolucji seksualnej

Wydawnictwo: Inicjatywa Wydawnicza Ad Astra
83-875-389-57
Psychologia, seksualność

Przełom stuleci i tysiącleci skłania do bilansów czasowych. Dzięki temu spojrzeniu w przeszłość łatwiej możemy budować lepszą przyszłość. Lenin twierdził na początku xx wieku, iż będzie to wiek wojen i rewolucji, czemu on sam szczególnie się przysłużył, wypełniając z jednej strony zadaną mu rolę "zarazka tyfusu" (Churchill) przeciwko Entencie, z drugiej zaś realizując program przemocy...

Lenin twierdził na początku xx wieku, iż będzie to wiek wojen i rewolucji, czemu on sam szczególnie się przysłużył, wypełniając z jednej strony zadaną mu rolę "zarazka tyfusu" (Churchill) przeciwko Entencie, z drugiej zaś realizując program przemocy obwieszczony w Manifeście komunistycznym.
Infekcja okazała się poważna i przeciągnęła się do naszych czasów, zgodnie z przepowiednią Leona XIII, iż marksistowska kuracja kapitalistycznych apetytów będzie gorsza od samej choroby.
Jan Paweł II - zamykając XX wiek i wprowadzając ludzkość w trzecie

źródło opisu: Ad Astra Inicjatywa Wydawnicza 1999