Kiełbasy własnego wyrobu

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO

Krucha i chuda kiełbasa, soczysta szynka, smakowity pasztet. Zawsze świeże, pachnące, doprawione według własnego gustu, bez konserwantów. To jest możliwe i wcale nietrudne. Wystarczy dobre mięso, podstawowy sprzęt kuchenny i trochę chęci Tu znajdziesz wypróbowane, tradycyjne przepisy na kiszki, salcesony, serdelki, parówki, pasztety, szynki, galarety, wędzenie kiełbas. Przy każdym przepisie zdjęcie gotowego wyrobu.Domowy wyrób wędlin to:rodzinne spędzenie wolnego czasu nic tak nie spaja domowników, jak wspólne działanie

Miśka | 2013-10-27
margarita | 2011-02-10