Filozofia w gimnazjum

83-85434-68-2
Filozofia, podstawy filozofii
filozofia i etyka
Herbatka

*Czy Bóg istnieje? Czy świat jest wieczny? *Jakie cele człowiek winien stawiać sobie w życiu? *Czy fizyka przedstawia obiektywny obraz świata? *Skąd wiadomo, że "dwa razy dwa to cztery"? *Czy nauka może wyjaśnić tajemnicę życia? Książka prezentuje problemy filozoficzne zawarte w podstawie programowej gimnazjum, występujące w treściach nauczania języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie,...

*Czy Bóg istnieje? Czy świat jest wieczny?
*Jakie cele człowiek winien stawiać sobie w życiu?
*Czy fizyka przedstawia obiektywny obraz świata?
*Skąd wiadomo, że "dwa razy dwa to cztery"?
*Czy nauka może wyjaśnić tajemnicę życia?

Książka prezentuje problemy filozoficzne zawarte w podstawie programowej gimnazjum, występujące w treściach nauczania języka polskiego, wiedzy o społeczeństwie, religii lub etyki, historii, matematyki, fizyki i biologii.

źródło opisu: Wydawnictwo ZamKor

źródło okładki: Wydawnictwo ZamKor