Ezoteryka astralna

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
popularnonaukowa
Shetani

Autor tej książki poświęcił szereg doświadczeń ezoterycznych na to, by osiągnąć wiedzę o najbardziej frapującym pytaniu człowieka: co może nas spotkać kiedy stąd odejdziemy? Często myślimy w oderwaniu od otaczających nas warunków - myślimy teoriami a nie realiami. Gdybyśmy poeksperymentowali w tych okolicznościach, w których żyjemy, odkrylibyśmy zdolność do podróży astralnych i zarazem zrozumieli na czym polega dalsza egzystencja, gdy ciało fizyczne się rozpadnie.
O sposobach takiej racjonalnej praktyki ezoterycznej informuje niniejsza książka.

źródło opisu: http://www.talizman.pl/ezoteryka-astralna-p-2960.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/ezoteryka-astralna-p-2960.html

Aleksandra Maassen | 2014-04-24
Przeczytana: 2012 rok

Od kilku lat pasjonuję się dziedziną ezoteryki, a dokładniej podróżami astralnymi. Widząc taką pozycję w Matrasie, musiałam obowiązkowo ją zakupić. Ale po zakupie... wielki BANG(czy jak to się mówi :P). Nie nie nie i jeszcze raz nie. Ciężki język(chyba, że jestem tak ograniczona :P), zbyt dużo wywodów filozoficznych, po prostu no NIE. Czytałam męcząc się, dosłownie... Jeśli interesuje Cię tematyka OOBE, tę książkę sobie odpuść.

Venezia | 2014-03-12
Przeczytana: 24 grudnia 2012

Książka interesująca, aczkolwiek napisana językiem, który niektórym (szczególnie początkującym w tej dziedzinie)osobą. Przeczytałam ją trzy razy aby zrozumieć wszystko

Shetani | 2012-09-01
Przeczytana: 23 sierpnia 2012

Zazwyczaj, gdy patrzymy na ludzi, widzimy tylko powłokę zewnętrzną. Wzrost, ubranie, kolor włosów. Jedyne, co widzimy, to wygląd zewnętrzny. No bo czy ktoś z nas mijając na co dzień ludzi na ulicy przygląda im się w inny sposób niż ten, który podałam? Nie sądzę. Mijamy się jak to zwykle bywa, a mało komu przychodzi do głowy, że każdy człowiek skrywa w sobie znacznie więcej niż tylko ciało fizyczne.

Wcześniej nie spotkałam się jeszcze z żadną książką Pawła Karwata, pozycja „Ezoteryka astralna” jest pierwszą jego książką, którą postanowiłam przeczytać. Przyciągnął mnie do niej sam tytuł. Uwielbiam wszystko to, co ezoteryczne, a poza tym świat astralny to jedna z moich głównych fascynacji. Dlatego właśnie stwierdziłam, że warto będzie po ten tytuł sięgnąć i może dowiedzieć się czegoś więcej niż już wiem. Nie do końca wiedziałam, czego mogę się spodziewać po autorze i jego książce, w sumie na nic się nie nastawiałam.

Książka wprowadza nas w nieco inne postrzeganie świata. Bowiem...