Przedszkole żyrafki. 4-latek

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

W przedszkolu Żyrafki dzieci będą się uczyć, bawiąc!
Rozwiązując zagadki, obserwując, porównując, kreśląc, malując i kolorując, maluchy naucza się poprawnej wymowy, opowiadać, myśleć i tworzyć.
Żyrafka zaprasza wszystkich ciekawych świata i twórczych przedszkolaków
W teczce znalazły się zeszyty z serii Przedszkole Żyrafki: Zgadywanki 4-latka, Zabawy językowe 4-latka oraz Zabawy plastyczne 4-latka.

Dzisiaj prawdziwa gratka dla każdego 4-latka :) Jeśli Wasze dziecko lubi rozwiązywanie zadań to przedstawiam coś wprost idealnego dla niego. Teczka, a w niej aż 3 zeszyty z ćwiczeniami:

- Zgadywanki 4-latka
- Zabawy językowe 4-latka
- Zabawy plastyczne 4-latka

"Zgadywanki 4-latka" to 16-stronnicowa książeczka w której znajdziemy aż 16 przeróżnych zadań. Do każdego z nich należy użyć naklejek, a jest ich aż 71 :) Dzięki temu cienkiemu zeszycikowi dziecko rozwinie koncentrację, umiejętność logicznego myślenia, precyzję, znajdywanie podobieństw i różnic... A na dodatek na pewno będzie się przy tym świetnie bawiło. Połączenie idealne prawda :) ?

"Zabawy językowe 4-latka" to oczywiście nic innego jak kolejne zadania :) Znów 16 stron i 16 poleceń do wykonania. Dodatkowo 68 naklejek do wykorzystania przy ich rozwiązywaniu. Dzięki tej książeczce dziecko zdecydowanie rozwinie swoje słownictwo, nauczy się budowania zdań, opowiadania co znajduje się na ilustracjach i pewne jest to, że...

Na półkach