Miasta Marzeń: Singapur

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miasta Marzeń 2". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mediaprofit
978-83-61809-73-9
Singapur, miasta marzeń

Być może dzięki swojemu położeniu, być może ze względu na swą dość niezwykłą historię, a może z powodu niebywałego kolażu etniczno-kulturowego, Singapur wydaje się być ewenementem na skalę światową. Miasto Lwa, bowiem tak z sanskrytu przetłumaczyć można toponim Singhapura, jest malowniczo położone na wyspie stanowiącej przedłużenie Półwyspu Malajskiego, a oddzielonej od niego cieśniną...

Miasto Lwa, bowiem tak z sanskrytu przetłumaczyć można toponim Singhapura, jest malowniczo położone na wyspie stanowiącej przedłużenie Półwyspu Malajskiego, a oddzielonej od niego cieśniną Johor.

Singapur jest miejscem jedynym w swoim rodzaju, można tu oglądać wyścigi najnowocześniejszych bolidów Formuły 1, zajadać się tradycyjnymi potrawami dowolnej azjatyckiej kuchni, a później udać się na chińskie święto smoczych łodzi, popijając wyśmienitą herbatę z mlekiem i kostkami lodu, podziwiać zręczność wioślarzy i pomysłowość dekoracji łodzi.

źródło opisu: http://kulturalnysklep.pl/14383/wd/-miasta-marzen-2--singapur.html

źródło okładki: http://kulturalnysklep.pl/14383/wd/-miasta-marzen-2--singapur.html

Sanderka1985 | 2016-09-04
Przeczytana: 02 września 2016