Astma

Seria: Lekarz Rodzinny
Wydawnictwo: Helion
Astma oskrzelowa
zdrowie, medycyna

zdrowie w pigułce Astma to przewlekła choroba atakująca drogi oddechowe. Do jej typowych objawów należą duszności, świszczący oddech, ucisk w klatce piersiowej i kaszel. Jest to jedna z najbardziej rozpowszechnionych chorób na świecie -według światowej Organizacji zdrowia cierpi na nią około 150 milionów osób. Liczba zachorowań stale rośnie, zwłaszcza u dzieci, które mieszkają w dużych aglomeracjach miejskich i cierpią na alergię. Aby skutecznie walczyć z tą chorobą, trzeba zrozumieć mechan

sarna | 2011-03-24
Beata Woźniak | 2010-10-27