Wbrew wyrokom losu

Wydawnictwo: Harlequin
Unchained Destinies
harlequin, romans, wyzwania, miłość
Avadoro

"Przejrzałam twoją grę i odmawiam w nią grac - prawdę mówiąc, to ty zagrasz według moich reguł" - Mariann kochała wyzwania, ale wyglądało na to, że żadna racja szybkiego rozumowania i prędkiego mówienia nie mogła zwieść tego bezwzględnego publicysty, Vigado Gabora. Jego ostre instynkty czyniły z niego wyśmienitego oponenta i wiedział, że powody, dla których Mariann była w Budapeszcie, nie były całkiem prawdziwie. Mariann nie mogła sobie pozwolić, by surowa seksualność oraz napawająca lękiem charyzma Vigado ją odurzyła. Jednakże Vigado walczył, by wygrać i nie wymagał nic ponad całkowitego poddania się jego władzy. Jakże Mariann mogła się temu oprzeć?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1996

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!