Fallen

Cykl: Will Trent (tom 5)
Wydawnictwo: Arrow Books
angielski
FraniaS

Special Agent Faith Mitchell returns home to a nightmare. Her baby daughter Emma has been locked outside, and there's a trail of blood to the front door. Without waiting for back-up, Faith enters the house. Inside a man lies dead in a pool of blood. Most worrying of all, her mother is missing. When the Atlanta police arrive, Faith has some difficult questions to answer. But she has some...

When the Atlanta police arrive, Faith has some difficult questions to answer. But she has some desperate questions of her own. What were the killers searching for? And where is her mother?

Suspended from duty, Faith turns to her work partner, Will Trent. Together he and Sara Linton must piece together the fragments of a brutal and complicated case, and catch a vicious murderer with only one thing on his mind.

To keep on killing until the truth is finally revealed.

źródło opisu: www.amazon.co.uk

źródło okładki: http://www.pic2fly.com/Fallen+Slaughter.html

katala | 2018-06-23
Przeczytana: 23 lipca 2013

Zastanawiam się jak podnieść szczękę z podłogi. Przyznam, że:
1. nie spodziewałam się rozwiązania
9. boję się kolejnych części i tego co Slaughter może przyjść do głowy
10. ...

Hana | 2017-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2017

W tym tomie prym wiodą policjantki emerytki. Stwarzają pozory pań typu babcia a tak naprawdę mieszka w nich niespożyta energia i chęć działania. I broń trzymają w szufladzie obok widelczyków do ciasta.Tylko Amanda nie musi nic ukrywać i udawać miłej pani bo…. jest czynna zawodowo i raczej wredna z natury. Sprawa dotyczy przeszłości matki Faith Mitchell, narkotyków i dużych pieniędzy. Biuro Śledcze Georgii w osobie Amandy i Willa Trenta prowadzi śledztwo. Historia jest zagmatwana i trochę romantyczna. Polecam jako element serii.

ElaF | 2018-09-22

Sprawy jakie rozwiązuje Will są takie sobie.. ale.. tak bardzo polubiłam Willa, że czytam po kolei co mam z tego cyklu.
Co do reszty bohaterów: Angie z jednej str jest mi jej żal, a z drugiej.. ale w sumie potrafię ją zrozumieć.
Sara na początku (3 część Geneza) mnie tak bardzo denerwowała.. Teraz już ją trochę polubiłam..

BagatElka | 2013-10-11

Maraton zbrodni trwa i od czasu przeczytania cyklu z agentem Pendergastem znakomitego duetu Child&Preston to pierwszy cykl,który pochłania mnie bez reszty.
Budzę się i zasypiam z bohaterami tej serii i nie mogę się doczekać kolejnych części.
Przeraża mnie jednak myśl co pocznę gdy przeczytam ostatni tom.

Gośka | 2013-09-29
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 28 września 2013

Faith Mitchell znowu się spóźni. W domu czeka mama,która opiekuje się jej córeczką a ona już jest spóźniona prawie dwie godziny.Dzwoni do matki lecz ta nie odbiera. Domowy-nic. Komórka-nic. Zaczyna się niepokoić,chociaż właściwie nie ma podstaw. Podjeżdża pod dom, z którego słychać głośną muzykę. Nagle muzyka znika. Na drzwiach krwawy odcisk dłoni. Panika. Co dalej?

Głównym wątkiem książki jest porwanie matki Faith-Evelyn- emerytowanej komisarz policji. Kto ją porwał i dlaczego? Tego będzie się próbowała dowiedzieć jej córka wraz z pomocą swojego partnera-agenta Willa Trenta. Jako,że jest to kolejna książka z serii, mamy więc do czynienia z wieloma wcześniej znanymi bohaterami. Moim ulubionym jest właśnie Will, pokrzywdzony przez życie mężczyzna, zawikłany w chory związek, agent FBI nieumiejący czytać. Jednak nieznajomość poprzednich części absolutnie nie wpływa na jakość odbioru "Upadku". Jest to odrębna historia, w której mamy porwanie, morderstwa, gangi narkotykowe, sporą...

Ania | 2017-01-18
Przeczytana: 13 stycznia 2017

Jest to już moja któraś z kolei powieść tej autorki dlatego z całym przekonaniem wiem że warto sięgać po jej książki gdyż są warte przeczytania,wszystkie jej kryminały są bardzo dobre.Trzyma w napięciu,szybko się czyta. Polecam

Goszarda | 2017-12-21
Przeczytana: 18 grudnia 2017

Cały cykl super!

Tym razem w tarapaty wpada matka Faith, ale nasz Will Trent wkracza do akcji...
Życie osobiste Trenta zaczyna się układać...

POLECAM!!! POLECAM!!!

eunice | 2015-01-11
Na półkach: Przeczytane, 2015
Przeczytana: 11 stycznia 2015

Do połowy książki nie dzieje się nic, przynajmniej nie w sprawie śledztwa. To czas na wspominki i nudne przemyślenia. Natomiast w drugiej części roi się od gangsterów, a wszystko chyba tylko po to, żeby zamydlić oczy czytelnikowi. Zakończenie było dla mnie wielkim zaskoczeniem.

jackob1985 | 2013-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2013

Chyba jedna z najlepszych książek Pani Slaughter. Przede wszystkim akcja toczy się dynamicznie. Brak przestojów. Ciągle coś się dzieje, coś się zmienia. Historia zgrabnie napisana, bardzo realistyczna i nie przewidywalna. Do końca nie znamy motywów i tożsamości głównego sprawcy. Ponadto znajdziemy tu wszystko do czego autorka nas przyzwyczaiła, czyli przemoc, realistyczne opisy, śledztwo, zwroty akcji i wyraźnie nakreślonych, zróżnicowanych bohaterów. Dodatkowy plus to oczywiście dalsze losy Willa i Sary.
POLECAM

petronelka | 2014-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2014

Kolejna pozycja autorstwa Karin Slaughter, którą przeczytałam i co do której miałam dość duże oczekiwania, mając nadzieję, że dorówna poprzednim książkom tej autorki. Niestety, ale się zawiodłam. Jedyne, co mnie w tej książce interesowało to wątek dotyczący postępującej zażyłości Sary i Willa. Kibicowałam Willowi, żeby posłał swoją psychiczną żonę Angie w diabły. Z zainteresowaniem czytałam fragmenty, w których Angie perfekcyjnie manipulowała Sarą i Willem. Autorka bardzo dobrze wykreowała jej postać. Za to niezmiernie i od zawsze denerwuje mnie apodyktyczna postać Amandy Wagner - w tej książce wyjątkowo ciężko było mi ją ścierpieć.
Jeśli chodzi o główny wątek książki, to jak dla mnie jest to kompletnie nieporozumienie. Jeszcze o ile początek mnie zaciekawił, to potem było coraz gorzej. Ciężko mi się to czytało, czułam się znudzona i liczyłam strony, które mi zostały do końca książki. Miałam myśli, żeby nawet zostawić 'Upadek' niedokończony, ale że nie lubię zostawiać książek...