Droga do szczęścia

Seria: Harlequin Gorący Romans
Wydawnictwo: Harlequin
Millionaire in command
Karin

Kyle Landis, oficer sił powietrznych USA, po zakończonej służbie wojskowej, powraca do domu. Na przyjęciu powitalnym spotyka Phoebe Slater, która oznajmia Kyle’owi, że ma on pięciomiesięczną córkę, a matka dziecka, dawna kochanka Kyle’a i przyjaciółka Phoebe, zniknęła ponad trzy miesiące temu. Phoebe zajmowała się dziewczynką od urodzenia i pokochała jak własną córkę. Prosi zatem Kyle’a o...

Phoebe zajmowała się dziewczynką od urodzenia i pokochała jak własną córkę. Prosi zatem Kyle’a o pomoc. Proponuje fikcyjne małżeństwo i rychły rozwód. Nie spodziewa się jednak, że sam akt ślubu nie wystarczy, aby sąd przyznał im prawo do opieki nad dzieckiem.

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2012

źródło okładki: http://www.harlequin.pl

elima | 2012-11-03
Przeczytana: 03 listopada 2012

Przeczytałam - całkiem sympatyczne opowiadanie. Sama historia ciekawa - nie ma naciągania w stronę głównych bohaterów ;) Ciekawy motyw dzieci poruszony w książce (a może to taka seria?), bo tu mamy walkę o prawo do opieki nad dzieckiem, a jeśli dobrze rozumiem to ten bardziej "dramatyczny" nie został i pewnie nie zostanie w ogóle w Polsce wydany, bo dotyczył chyba Ashely i Matthew.

Kasia | 2017-10-20
Na półkach: Przeczytane, Romans