O pracy ze śniącym ciałem

Wydawnictwo: Pusty Obłok
Working with the Dreaming Body
asia

O pracy ze śniącym ciałem jest książką, która może zainteresować zarówno laików, jak i praktykujących lekarzy oraz psychologów. Jest to książka o odnajdywaniu znaczenia ukrytego za fizycznymi chorobami i dolegliwościami. Napisałem ją zainspirowany pomysłem moich holenderskich wydawców, państwa J. i L. van Hensbroeków, którzy po przeczytaniu mojej pierwszej pozycji Dreambody (1982) uznali, iż powinienem napisać następną, gdzie przedstawiłbym związki między snami a zjawiskami cielesnymi, głównie w oparciu o studia przypadków (Arnold Mindell).

źródło opisu: z wprowadzenia

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!