Matki i córki. Nie przestawaj mnie kochać

Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
poradniki

Problem stosunków między matką i córką może absorbować kobietę w ciągu całego jej życia. Ale więź ta staje się najważniejsza w przełomowych latach dojrzewania, kiedy nastolatka uczy się nawiązywać zdrowe, dojrzałe więzi z innymi. Ta książka ma ułatwić im obu przejście przez ten trudny czas. Głosy córek, matek, ekspertów są wplecione w jej treść w taki sposób, aby wskazać drogę, która pozwoli zarówno matkom, jak i córkom na wzajemną miłość.

anulla | 2011-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2011

Lektura obowiązkowa dla matek nastolatek!

Ola | 2014-08-04
Margerytka | 2013-12-23