Inwestycje hybrydowe - nowe ujęcie oceny efektywności

Wydawnictwo: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
biznes, finanse

Autorzy podjęli się prezentacji metodyki rachunku efektywności inwestycji, aby w miarę kompleksowo opisać aktualny stan i kierunki ewolucji, jakim ten rachunek podlega. Centralnym punktem rozważań była próba pokazania, w jakim stopniu następuje przenikanie rozwiązań między różnymi obszarami zastosowań rachunku efektywności inwestycji między metodyką komercyjnych i społecznych inwestycji. Podczas pisania tej książki przyświecała nam przewodnia myśl, a zarazem pytanie: czy obecnie można mówić o pa