Dylan Dog: Partia ze śmiercią

Tłumaczenie: Jacek Drewnowski
Cykl: Dylan Dog (tom 8)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Partita con la morte
dylan dog, groucho marx, komiks, horror
komiksy
Marcin

Harvey Bunton zawisł pomiędzy życiem a śmiercią. Chce żyć dalej, lecz aby wrócić pomiędzy żywych, musi pokonać Śmierć w partii szachów. Stratę każdej figury Harvey będzie musiał okupić śmiercią jednej z bliskich sobie osób. Czy wygra? Jaka będzie w tym rola Dylana Doga?

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Przemek Skoczyński | 2017-11-06
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 06 listopada 2017

Gość gra ze śmiercią partię szachów o życie. Stracony pionek to śmierć bliskiej osoby wskazanej przez gracza. Pomysł świetny, a rysunki chyba najlepsze, jakie w tym cyklu widziałem. Rewelka.

jan_marian | 2013-08-22
Na półkach: Przeczytane, Ha, mam! :)

Mój ulubiony album spośród skromnej ilości polskich wydań tej świetnej serii, często do niego wracam. Gorąco polecam!