Dylan Dog: Koszmar z nieskończoności

Terrore dall'infinito
groucho marx, horror
komiksy
Marcin

Powracające koszmary senne nie dają spokoju Whitleyowi Davisowi, specjaliście do spraw ufologii. Zwraca się z prośbą o pomoc do Dylana Doga, detektywa mroku. Davis niechętnie wyznaje, że źródłem jego przerażenia mogą być kosmici. Dylan Dog, mimo odrobinę sarkastycznej reakcji początkowej, postanawia podjąć się próby rozwikłania tajemnicy strachu Davisa. Zaczyna od sesji stricte psychoterapeutycznej...

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Isil | 2013-10-15

Świetny komiks, po prostu brak mi słów. Ciekawa kreska, wykręcona fabuła o tym jak umysł może nas oszukiwać, jak potrafimy zmieniać rzeczywistość jedynie w naszych głowach. Warto przeczytać.

Przemek Skoczyński | 2017-10-23
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 23 października 2017

"Bliskie spotkania trzeciego stopnia" w wersji Sclaviego. Całość pięknie pokręcona, choć po "Cagliostro" i "Golkodznie!" każda kolejna część wydaje się trochę zbyt poważna. Brakuje mi tego groteskowego charakteru.

kendo777 | 2016-07-25
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Komiksy
Przeczytana: 25 lipca 2016

Odcinek Dylana najbardziej podobny do Z archiwum X (nie, żeby inne nie były z tym świetny serialem bratnimi duszami). Zakończenia domyśliłem się w połowie i w istocie takie się pojawiło. A potem jeszcze raz wszystko wywróciło się do góry nogami i ostatecznie było zupełnie inne. :D Fajne to jest.

Horesz | 2017-09-10
konrad roche | 2017-08-20