Pierwszy rok dziecka

Wydawnictwo: Septem
poradniki

Pełne napięcia oczekiwanie, trudy porodu i wreszcie jest -najpiękniejszy mały człowiek na świecie. Twój wymarzony syn, Twoja wspaniała córeczka. Pragniesz dla swojego dziecka wszystkiego, co najlepsze, a jednocześnie panicznie boisz się popełnić błąd. Spokojnie. Wraz z doświadczonym pediatrą i matką trójki dzieci bezpiecznie i radośnie spędzisz ze swoją pociechą pierwsze dwanaście miesięcy.Pierwszy rok dziecka jest niezastąpionym wsparciem dla świeżo upieczonego rodzica. Autorzy podpowiadają, jak poradzić sobie ze wszystkimi bolączkami charakterystycznymi dla pierwszego roku malucha, ale wiele miejsca poświęcają także mamom niemowląt -ich stanowi psychofizycznemu, chwilom zwątpienia i zmęczenia, depresji poporodowej. Książka ta jest niezwykle aktualna i -oprócz tradycyjnych -zawiera także opisy najnowszych metod pokonywania problemów, do których należą: * urządzenie bezpiecznego pokoju, wybór ubranek i zabawek, * alternatywa -karmienie piersią czy butelką, * postępowanie w razie chorób i alergii, * dylematy związane z powrotem do pracy, * trudny wybór pediatry i opiekunki, * obserwacja typowych kolejnych osiągnięć rozwojowych.DODATEK SPECJALNY: specjalne rady dla tatusiów!

evax | 2012-09-30