Zuzia się zgubiła

Seria: Mądra Mysz- Zuzia
Wydawnictwo: Media Rodzina
Conni geht verloren
Dorota Smakuje

Zuzia jest bardzo podekscytowana. Jedzie z mamą na zakupy do miasta. I nagle, w wielkim centrum handlowym? Zuzia nie może znaleźć mamy! Czy teraz będzie musiała zostać tam sama? Na szczęście pani kasjerka ma mikrofon, który słychać w całym sklepie?

źródło opisu: Media Rodzina, 2012

źródło okładki: www.mediarodzina.pl

Ida | 2017-09-08
Przeczytana: 08 września 2017

MaleWielkieKsiazki.blogspot.com

Supermarket, galeria handlowa i każde inne wielkopowierzchniowe miejsce to teren, na którym dziecko musi być szczególnie pilnowane.
Zuzia wybrała się na zakupy z mamą i niestety zapomniała, że powinna cały czas być blisko niej. No i stało się. Mama nagle zniknęła i Zuzia, jak każde dziecko, wpadła w panikę. Potem już nadchodzi pomoc. Na szczęście w sklepach są specjalne miejsca, gdzie dorośli natychmiast pomogą. Warto o tym wiedzieć.

Książeczka z serii Mądra Mysz, pokazuje nam sytuacje, które mogą wydarzyć się wszędzie i każdemu. Dla dzieci dobra przestroga, dla rodziców przypomnienie, jak czasem niewiele trzeba, by stało się coś złego. Bogato ilustrowana, kolejna książeczka o małej Zuzi przyda się w każdym domu.

| 2015-05-23

Fajna tylko ilustracje totalnie nie w moim stylu..

Basia | 2013-03-31
Przeczytana: 14 grudnia 2013

Wspaniała bajeczka dla dzieci, moja córcia już wie co ma zrobić jak zgubi się w sklepie. Bardzo pouczająca, super ilustracje zaciekawiają dziecko, bardzo się wzruszyłam, kiedy Zuzia odnajduje swoją mamusię. Serdecznie polecam. Świetna seria.
Musiałam pożyczyć ją kilka razy - córka nie może o niej zapomnieć.