Afryka. Obyczaje i kultura

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kontynenty. Obyczaje i kultura". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Publicat
83-245-0207-6
Katinchains

"Kontynenty. Obyczaje i kultura" to fascynująca podróż do odległych zakątków świata, dzięki której zobaczymy urzekające piękno każdego kontynentu i dowiemy się wiele o kulturze jego mieszkańców. W tym tomie: - odwiedzimy Czarny Ląd i poznamy bogactwo jego, często zadziwiających, wierzeń i zwyczajów - zobaczymy życie codzienne najważniejszych ludów Afryki - Pigmejów, Zulusów, Buszmenów,...

W tym tomie:
- zobaczymy życie codzienne najważniejszych ludów Afryki - Pigmejów, Zulusów, Buszmenów, Masajów i wielu innych
- przyjrzymy się z bliska oryginalnym afrykańskim obrzędom i rytuałom, towarzyszącym narodzinom, ceremonii nadania imienia, inicjacji, zaślubinom i pogrzebom

źródło opisu: opis z tyłu książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

amaryllis | 2017-01-06