Serce i inne podroby

Wydawnictwo: G+J
Serce i inne podroby
serce Kasdepke dzieci
sgoha28

Romans dla chłopaków?! Grzegorz Kasdepke już raz udowodnił, że można taki napisać. Jego Romans palce lizać podbił serca synów, ojców, i dziadków. A przepisy z książki podbiły żołądki córek, mam i babć. Serce i inne podroby to opis dalszych perypetii sympatycznego Felka. Jest to najprawdziwszy romans, żadna tam podróbka! Choć z podrobami w tle, bo czytelnicy znajdą tu przepisy na flaczki, cynaderki i inne okropieństwa. Książka dla ludzi o zdrowym apetycie i mocnych nerwach.

źródło opisu: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki,1,27,303,serce-i-inne-podroby.html

źródło okładki: http://www.gjksiazki.pl/ksiazki,1,27,303,serce-i-inne-podroby.html

mateuszpis | 2017-07-05

Książka na początku jest bardzo ciekawa, lecz później jest tyle zwrotów akcji, że aż w głowie mi się to wszystko nie może pomieścić. Moja ocena to 5/10. Słabe. Może nie wczułem się w tą historię, bo nie przeczytałem pierwszej części "Romans palce lizać"? Nie było jej w żadnej bibliotece i nie chciało mi się jej kupować. Może to dlatego? Nie wiem. Jednak dla mnie jest 5/10.

zgAga | 2017-08-16
| 2016-08-04