Jak rozwijać spostrzegawczość i koncentrację

Wydawnictwo: Jedność
poradniki

Zabawy z wykorzystaniem materiałów, które znajdują się w każdym domu, skierowane są do dzieci uczęszczających ostatni rok do przedszkola. Ta książka oferuje ciekawe i sprawdzone pomysły zabaw dla dzieci, które umożliwiają im zapoznanie się z przedmiotami z życia codziennego. Ponadto prowadzą do przyswojenia sobie zdolności i umiejętności istotnych szczególnie w szkole. Przedstawione zabawy dodają dzieciom odwagi do samodzielnego działania i prób, rozwijają kreatywność i wspierają ich rozwój.

Iwona | 2011-02-23
Aniołeczek | 2011-02-19