Siła manipulacji. Dziś toczy się walka o naszą wolność jutro

Tłumaczenie: Anna Niemyska
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Vocatio
3 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Die Macht der Manipulation. Uber Menschen, Medien und Meinungsmacher
manipulacja, religia, protestantyzm,
religia
Donnie

Nasze czasy to bezwątpienia epoka manipulacji. I to nie tylko na obszarze gospodarki czy etyki. Celowi duchowemu przekształcania ludzi i społeczeństw podporządkowano całe ideologie. Ta książka jest wezwaniem zarówno do czujności wobec manipulacji, jak i do pełnego korzystania z wolności, jaka daje życie chrześcijańskie. Niewola manipulacji czy wolność Ewangelii? To wybór między śmiercią a życiem.

źródło opisu: Vocatio, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Donnie | 2012-08-18
Na półkach: Przeczytane, 2012, Added, X 100
Przeczytana: 08 sierpnia 2012

Zabawnie jest czytać tę książkę, bo równie dobrze można ja odnieść do funkcjonowania wszelkich religii, czego autor zdaje się nie dostrzegać.

Chaoticreader | 2016-04-10
Majanna | 2014-06-07