Teściowa z klasą. Poradnik praktyczny

Wydawnictwo: Bellona
poradniki
Patryczken

Książka Matilde Saavedry, eksperta w dziedzinie seksuologii i doradztwa rodzinnego, zawiera rady i strategie umożliwiające odnalezienie się w roli teściowej. Uczy, w jaki sposób zrozumieć zięcia lub synową, wyrażać wyważone opinie, a także zaakceptować niezależność swojego dziecka. Matilde Saavedra, ekspert w dziedzinie seksuologii i doradztwa rodzinnego, od dziesięciu lat prowadzi seminaria...

Uczy, w jaki sposób zrozumieć zięcia lub synową, wyrażać wyważone opinie, a także zaakceptować niezależność swojego dziecka. Matilde Saavedra, ekspert w dziedzinie seksuologii i doradztwa rodzinnego, od dziesięciu lat prowadzi seminaria na temat relacji osobistych.

Niniejsza książka zawiera wnioski zebrane w czasie tych spotkań, a także własne doświadczenia autorki jako matki trojga dzieci, synowej i teściowej.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=fut&bid=5974&page=1

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/