Zaklinacz wagi

978-83-7701-169-0
odchudzanie, dieta
poradniki
Kamila

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego dotychczas nie udało Ci się doprowadzić swojego ciała do takiego wyglądu, jakiego byś pragnął, odpowiedź najprawdopodobniej znajdziesz w publikacji „Zaklinacz wagi”. Autor zdemaskuje Twoje błędne przekonania, wyjaśni, dlaczego jakaś dieta lub zestaw ćwiczeń na Ciebie nie zadziałały. Zostałeś zaprogramowany tak, żeby nie osiągać swojego celu; jeśli chcesz to...

Zostałeś zaprogramowany tak, żeby nie osiągać swojego celu; jeśli chcesz to zmienić, musisz zmienić swoje oprogramowanie. Książka ta dostarczy Ci informacji na temat ludzkiego organizmu, o których się nie mówi, bo są nie wygodne między innymi dla twórców produktów tzw. odchudzających, których na naszym rynku jest mnóstwo.

Publikacja ta będzie dla Ciebie niesamowitą dawką motywacji, być może nawet olśnieniem i sprawi, że do pracy nad swoim marzeniem przystąpisz z przyjemnością i coraz lepsze rezultaty będą Cię radowały i napawały energią do kolejnych działań. Jeśli jesteś gotowy na faktyczne efekty, zamów tę pozycję teraz i rozpocznij łańcuch pozytywnych zmian w Twoim wyglądzie i samopoczuciu.

źródło opisu: http://www.zlotemysli.pl/prod/6685/zaklinacz-wagi-rafal-krasnicki.html

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl/prod/6685/zaklinacz-wagi-rafal-krasnicki.html

Kamila | 2012-08-18
Na półkach: Przeczytane, EBOOK, 2012, Posiadam
Przeczytana: 06 lipca 2012

Książka, którą warto przeczytać. Nie jest to żadna nowa dieta cud. Jest to zbiór wskazówek dotyczących zdrowego sposobu odżywiania się oraz aktywności fizycznej. Nie tylko po to, by schudnąć, ale także cieszyć się większą energią, lepszym zdrowiem i samopoczuciem.

Poza tym autor pokazuje nam nie tylko to, jak wyglądać i czuć się lepiej, ale także jak być lepszym człowiekiem.