Proroctwo Krwi

Tłumaczenie: Polski
Cykl: Kroniki rodu Drake'ów (tom 6)
Wydawnictwo: Akapit Press
Blood Prophecy
wampiry, rodzina drake
Sky

W ekscytującym zakończeniu serii Kronik Rodu Drake'ów miłość i lojalność zostaną wystawione na próbę... wszyscy będą mieli okazje wykazać się raz na zawsze. Czy Solange odnajdzie drogę do domu? I czy zdąży to zrobić na czas, by ocalić wszystkich,których kocha przed wampirzą wojną domową, atakiem łowców i samą sobą? Ponieważ nie każdy może przeżyć proroctwo ... Może nawet nie ona... ! To już...

Czy Solange odnajdzie drogę do domu?
atakiem łowców i samą sobą?
Ponieważ nie każdy może przeżyć proroctwo ...
Może nawet nie ona...

! To już ostatnia książka z tej serii !

źródło opisu: http://alyxandraharvey.com/drake-chronicles/book-vi-blood-prophecy/

źródło okładki: http://www.ksiazkimlodziezowe.fora.pl/kroniki-rodu...»

Świetna część! Od razu się w niej zatraciłam. I była też moja ulubiona Lucy, którą tak uwielbiam.
Cała książka trzymała w napięciu, momentami rozśmieszała, ale końcówka była tak napięta, że przeszła samą siebie. Wszystko się wyjaśnia, i aż chce się powiedzieć żyli długo i szczęśliwie, ale po takich starciach, emocjach i rozlewach krwi na pewno przez jakiś czas będą musieli do siebie dojść.
Bardzo zaskoczył mnie dodatek, gdyż sądziłam, iż jest na końcu, po epilogu będzie to historia Sky i Duncan'a po zakończeniu wojny, a tu taka niespodzianka ... Mogli to wcisnąć wcześniej między te wydarzenia.
Gorąco polecam ! ! !

Beata | 2014-10-09
Przeczytana: 09 listopada 2014

Dupy nie urywa. Poprzednie części lepsze.

Rose | 2014-01-02
Przeczytana: 17 lipca 2014

Och, już tęsknię za braćmi Drake :(

BeMoreHappyxd | 2014-10-04
Przeczytana: 04 października 2014

Książka świetna polecam! :) wiem, że dużo ludzi ją szuka. Myślcie sobie co chcecie, ja chce wam pomóc dlatego daje link do mojego chomika i tak ona jest :) http://chomikuj.pl/BeMoreHappyxd/Ksi*c4*85*c5*bcki/Kroniki+rodu+drake+6

Wiktoria Gilbert | 2014-03-18

Kiedy wychodzi w Polsce Proroctwo Krwi wie ktoś ?

Clary | 2017-06-20
Eleckra | 2017-06-04