Okładka książki Proroctwo Krwi

Proroctwo Krwi

Autor:
Cykl: Kroniki rodu Drake'ów (tom 6)
Blood Prophecy
ebook
Sky
8,8 (15 ocen i 4 opinie)

Opis książki

W ekscytującym zakończeniu serii Kronik Rodu Drake'ów miłość i lojalność zostaną wystawione na próbę... wszyscy będą mieli okazje wykazać się raz na zawsze. Czy Solange odnajdzie drogę do domu? I czy zdąży to zrobić na czas, by ocalić wszystkich,których kocha przed wampirzą wojną domową, atakiem łowców i samą sobą? Ponieważ nie każdy może przeżyć proroctwo ... Może nawet nie ona... ! To już osta...

Czy Solange odnajdzie drogę do domu?
atakiem łowców i samą sobą?
Ponieważ nie każdy może przeżyć proroctwo ...
Może nawet nie ona...

! To już ostatnia książka z tej serii !

źródło opisu: http://alyxandraharvey.com/drake-chronicles/book-vi-blood-prophecy/

źródło okładki: http://www.ksiazkimlodziezowe.fora.pl/kroniki-rodu...»

Kalendarium literackie
  • David Weber
    62. rocznica
    urodzin
    Życie byłoby znacznie przyjemniejsze, gdyby tak powywieszać wszystkich polityków
  • Stephen R. Covey
    82. rocznica
    urodzin
    Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
  • Wieniedikt Jerofiejew
    76. rocznica
    urodzin
    - O-o-o-o! Niezrównoważenie psychiczne to moje marzenie! - i ośmielę się na szczerość - w marzeniach jestem wariatem! O, nie wiecie, panowie, co to takiego bezsenność marzeń... i stan zapalny marzeń przy bezsenności...
  • Ted Dekker
    52. rocznica
    urodzin
    Trzeba samemu mieć obsesję, żeby rozpoznać ją u drugiego człowieka.
  • Fernando Vallejo
    72. rocznica
    urodzin
    Przestałem być jednym i jesteśmy dwoma: jednym nierozłącznym w dwóch różnych osobach. To jest moja nowa teologia Dwójcy, przeciwstawiona teologii Trójcy: dwie osoby, które potrzebują siebie nawzajem do miłości; przy trzech już zaczyna się orgia
  • Jun'ichi Watanabe
    81. rocznica
    -Chcę być lekarzem.
    Ginko za bardzo się wstydziła,żeby to powiedzieć głośno,gdy się uczyła u Yorikuniego,lecz teraz przyszło jej to bez trudu.
    Po części dlatego,że nabrała odwagi,po części-bo czasy się zmieniły na tyle,że kobieta mogła mieć ambicje,nie narażając się na pogardę.
  • Szymon Szymonowic
    456. rocznica
  • Emma Donoghue
    45. rocznica
    urodzin
    Jak o czymś myślimy, nadajemy temu moc
  • Natalka Babina
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzie rodzą się nie po to, żeby im było dobrze. W najlepszym wypadku przychodzą na ten świat po to, żeby dobrze było komu innemu.
  • Anatol Stern
    115. rocznica
  • Jerzy Kukuczka
    25. rocznica
    śmierci
    Widziałem w górach ludzi, którzy nigdy nie chodzą do kościoła. A tam się modlili.

Znajdź nas na Facebooku