Partnersprache 1,2,3. Poradnik dla nauczyciela i testy na płycie CD

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
poradniki

Poradnik dla nauczyciela to pakiet 3 płyt CD (audio+video) do klas pierwszej, drugiej i trzeciej w jednym opakowaniu. Poradnik zawiera artykuły dotyczące różnych aspektów metodyki nauczania języka niemieckiego, opis pracy z poszczególnymi rozdziałami w dwóch wariantach: przy trzech godzinach tygodniowo i przy więcej niż trzech godzinach tygodniowo oraz rozkład materiału. Nie brak tu również informacji realioznawczych, a także wskazówek dotyczących strategii uczenia się, dodatkowych materiałów do kopiowania, propozycji atrakcyjnych gier. Dużą pomocą w ocenie postępów uczniów będą Testy do poszczególnych rozdziałów, uwzględniające wszystkie sprawności językowe (w tym teksty na sprawdzenie rozumienia ze słuchu). Każda płyta zawiera: program nauczania DKOS-4015-74/02 wstęp i koncepcję kursu komentarze metodyczne plany realizacji poszczególnych rozdziałów rozkład materiału plan wynikowy tablice do kopiowania artykuły metodyczne testy sprawdzające po poszczególnych rozdziałach pliki dźwiękowe do tekstów na rozumienie ze słuchu, które można odsłuchać również na odtwarzaczu CD