Czego naprawdę uczy Biblia?

Co się dzieje z człowiekiem po śmierci?
Dlaczego Bóg dopuszcza cierpienia?
Jakie zamierzenie co do ziemi ma Bóg?
Jak prowadzić szczęśliwe życie rodzinne?
Jak pokonywać przeciwności życiowe?
Jaki wpływ mają na nas stworzenia duchowe?

To tylko kilka z pytań, na które odpowiada publikacja w oparciu o Biblię.

Priada | 2015-12-08
Przeczytana: 2005 rok

Pięknie ilustrowana, tematycznie złożona tak naprawdę jeżeli człowiek chce dowiedzieć się czego na temat np. cierpień naucza Biblia wystarczy otworzyć tą książkę na 11 rozdziale. Ja osobiście mam ogromny szacunek do Pisma Świętego i dziwie się ludziom którzy twierdzą iż są chrześcijaninami nie zajrzało do niej nigdy w swoim domu. Leży gdzieś zazwyczaj zapomniana i zakurzona na półce. Ta książka nie zastępuje Biblii, ale pomaga zrozumieć najbardziej podstawowe nauki, nad którymi niejeden z nas się zastanawia.
Serdecznie polecam.

Bartek | 2014-06-15

Zawiera esencje wiedzy podstawowej. Jest to coś, co uczy jak wierzyć i co sprawia, że chce się wierzyć. Niewierzącym pozwala poznać i zostawia wybór do Ich dyspozycji - wiara lub religioznawstwo. Dla każdego coś dobrego.

Madzia81 | 2014-08-26

Biblia w pigułce. Każda myśl i wniosek poparty fragmentami z Biblii. Jeśli chcesz dowiedzieć sie czego tak naprawde uczy Biblia to szczerze polecam.

Rafał | 2013-08-18
Przeczytana: 2008 rok

Wybitna, bardzo dobrze oddaje poziom tej książki i przekazaną tam wiedzę. Prosta, bardzo prosta i idealnie wyjaśniająca zagadnienia świata i życia. Przemyślana książka.

elsauria | 2012-12-01
Przeczytana: 30 listopada 2012

Bardzo prostym językiem napisana książka, podparta pismem świętym. Idealna dla leniwych którzy chcą wiedzieć co jest zawarte w Piśmie Świętym. Warta przeczytania

Michał Szramka | 2013-04-04

Najlepsza do poznawania Biblii. Tematy omówione tematycznie.

Cor_Aisling | 2017-07-15
Bellcia | 2017-06-14
Przeczytana: 21 lipca 2017
Stanisław Zdrojewski | 2017-04-10
xxxxxxxx | 2016-04-03
Na półkach: Przeczytane, 2016 (52)
Przeczytana: 03 kwietnia 2016