Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Harlequin
Bringing Up Babies
panna, latimore, mąż, harlequin
Avadoro

Hope, najmłodsza latorośl z potężnego klanu Latimore’ów, nagle doszła do wniosku, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby poślubiła Ralpha, geniusza komputerowego, którego zatrudnia jej ojciec. Chyba tylko to, że jeszcze nie oświadczył się o jej rękę, a poza tym był dla niej trochę za mądry. Od lat miała kompleks niższości, ponieważ nie dorównywała intelektualnie swoim starszym siostrom. I od lat prześladował ją pech. Może przegra również w swojej najważniejszej życiowej sprawie i nie wyjdzie za mąż?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998