Fascynująca sieć Internetu

Wydawnictwo: Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew"
poradniki

Internet fascynująca pajęczyna o tysiącu twarzach i niezliczonych drogach do przebycia. W nim można wszystko: można pracować, kochać, pogawędzić, kupić, uczyć się etc. Nie jest ani dobrem, ani złem: jego charakter zależy od tego, do czego służy człowiekowi. Ważne jest, abyśmy widzieli w nim środek, który może polepszyć nasze życie, a nie cel sam w sobie czy narzędzie umożliwiające ucieczkę od codziennych trudności. Książka przedstawia pozytywne możliwości korzystania z sieci ale też zagrożenia jakie niesie ze sobą.

litpawel | 2015-07-30
kina | 2015-06-03