Kochankowie wszechczasów

Wydawnictwo: 01 Media Sp. z.o.o.
An affair to remember the greatest love stories of all time
978-83-89632-49-4
literatura faktu
magdamotrenko

Książka opisuje historie miłosne różnych znanych osób. Poznamy tu perypetie związku Napoleona z Józefiną, Johna Lennona i Yoko Ono, czy Agathy Christie i Maxa Mallowana.

Anna | 2016-04-05

Na prawdę dobry zbiór historii o kochankach :) Książka podzielona jest na kilkanaście krótkich opowiadań co przyśpieszyło czytanie na jednym tchu :) Polecam, choć nie jest to lektura obowiązkowa..

xxstaralfurxx | 2017-03-08
Przeczytana: 08 marca 2017

krótkie historie, opisane w przystępny i ciekawy sposób :) do poczytania w przerwie między cięższymi książkami, nie wiem czemu wszyscy tak nisko ją oceniają. Nie są to biografie danych osób, raczej zarys ich historii, a w szczególności opis mniej czy bardziej szczęśliwej miłości. NIektóre naprawdę łapią za serce :)

magdamotrenko | 2012-08-17

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo wzruszające! Dużo krótkich historii, łatwo się czyta. Nie jest to obowiązkowa pozycja na liście lektur, ale i tak polecam. Bardzo przyjemna i pouczająca książka.

wardon | 2016-10-30
mariola | 2016-10-26