Jednominutowy ojciec

Tłumaczenie: Dariusz Bakalarz
Wydawnictwo: StudioEMKA
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The One Minute Father: The Quickest Way For You To Help Your Children Learn To Like Themselves and Want To Behave Themselves
poradniki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jacek | 2014-01-11
Przeczytana: 10 maja 2012

Jeśli ktoś miał okazję przeczytać już wcześniej którąś z "Jednominutowych" książek Spencera Johnsona (np. Jednominutowy Menedżer, albo Jednominutowy Sprzedawca), to nie znajdzie tutaj absolutnie nic nowego czy odkrywczego. Zmienia się tylko nazewnictwo postaci występujących w opowiadanej historii i okładka.

Jeśli jednak dla kogoś pozycje tej serii są czymś nowym, a przy okazji został szczęśliwym tatą i chciałby zapoznać się z jej zawartością i opisanymi technikami, to myślę, że książka jest tego warta.