Polskie orły. Reprezantacja Polski

Wydawnictwo: Ex Libris
sport

Okolicznościowa publikacja dotycząca mistrzostw świata w piłce nożnej opatrzona wstępem Pawła Zarzecznego. Znajdziemy w niej między innymi: historię dojścia polskiej reprezentacji do finałów, noty o trenerze i zawodnikach oraz rys historyczny dotyczący udziału Polski w finałach z komentarzami Kazimierza Górskiego. Dodatkowo w formie załącznika plakat reprezentacji Polski z eliminacji mistrzostw świata

AroRazDwa3 | 2016-06-30
micjan777 | 2015-10-16