1 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
architektura, rzeźba, malarstwo
historia
Meybell

Rafał Ignaczak | 2016-02-21

Listę superlatyw tej broszury można zakończyć na estetyce wykonania. Wizualnie sprawia wrażenie naprawdę dobrze zrobionej. Koniec.

Merytorycznie jest to śmieć. Po prostu bezwartościowa, beznadziejna pozycja. Każdy podręcznik dla gimnazjalistów z WOKu jest rzeczą bardziej godną uwagi. To nie jest niczym inny jak zbiór fotografii różnych dzieł kultury w połączeniu z BARDZO krótkim tekstem, który nie zawiera w sobie nic ponadto, co można przeczytać w hasłach encyklopedycznych, czy w pierwszych 4 linijkach wikipedii. W 64 strony zostały omówione wszystkie najważniejsze artefakty i teksty kultury od Grecji po współczesność, a także została poruszona problematyka nurtów! W 64 STRONY. Ok 1/3 książki stanowią nazwiska i daty. Naprawdę nieprzydatna pozycja. Szkoda naprawdę dobrej jakości papieru i świetnej oprawy na taką zawartość.

Znakomicie nadaje się jako podkładka przy w grze w państwa miasta, gdy nie ma się pod ręką niczego lepszego.

venicet5 | 2015-09-13
Agnieszka Szczurek | 2013-11-23