Ilustrowany atlas przyrody polskiej

Książka jest przypisana do serii/cyklu "IMAGINE". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Dragon
978-83-62976-53-9
przyroda, rośliny, zwierzęta
albumy
Meybell

Seria albumów IMAGINE przybliża fascynujący świat przyrody, najpiękniejsze zakątki naszego kraju oraz wybitne dzieła architektury. Poznaj, by się zachwycić. Przyroda polska to przede wszystkim bogactwo i różnorodność - każdy region i każda kraina geograficzna charakteryzuje się czymś wyjątkowym i niepowtarzalnym. Album "Ilustrowany atlas przyrody polskiej" ukazuje otaczający nas świat...

Poznaj, by się zachwycić.

Album "Ilustrowany atlas przyrody polskiej" ukazuje otaczający nas świat przyrody. Lasy, jeziora, skały, fauna i flora to tylko część atrakcji, jakie składają się na różnorodność i bogactwo natury w Polsce.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-dragon.pl/product/372