Taming the Vampire

Cykl: Blood and Absinthe (tom 1)
Wydawnictwo: Chloe Hart
paranormal romance
angielski
Tissaia

Demon hunter Liz Marlowe and vampire Jack Morgan have hated each other from the moment they met. But when a powerful enemy threatens their beloved city of Boston, they form a reluctant alliance. It’s supposed to be temporary—just one night, in fact. But as the tension between them builds to the breaking point, neither is prepared for what happens next.

źródło opisu: Chloe Hart, 2011

źródło okładki: Chloe Hart, 2011

Lekka, zabawna niestety za krótka. Polubiłam głównych bohaterów i to jak sobie dokuczają, z chęcią więcej bym o nich poczytała.

Łowca demonów Liz Marlowe i wampir Jack Morgan nie znoszą się od momentu, w którym się spotkali. Jednak, gdy potężny wróg zagraża ich ukochanemu miastu, Bostonowi, zawierają niechętne przymierze. To miało być chwilowe – w rzeczywistości jedynie jedna noc. Jednak, gdy napięcie między nimi dochodzi do punktu krytycznego, nie są przygotowani na to, co nastąpi potem.

Patrycja | 2012-10-28
Na półkach: Przeczytane, 2012, E-book