Zgłosuj na książki roku 2017

Bezsenność. Pozbądź się problemu i śpij jak dziecko

Tłumaczenie: Anna Zagórna-Bartnik
Wydawnictwo: Septem
The Insomnia Answer: A Personalized Program for Identifying and Overcoming the Three Types of Insomnia
978-83-246-1674-9
bezsenność, zasypianie, sen, zdrowie
poradniki
Cotta

- Masz kłopoty z zasypianiem? - Niespokojny sen powoduje, że jesteś wiecznie zmęczony? - Budzisz się w nocy i nie potrafisz ponownie zasnąć? Nie bierz pigułki, zaaplikuj sobie zdrową lekturę W zdrowym ciele zdrowy sen Minuty ciągną się jak godziny, a błogi sen ciągle nie nadchodzi. Z każdą upływającą minutą coraz bardziej się denerwujesz -- wiesz, że jutro znów będziesz zachowywać się i...

- Masz kłopoty z zasypianiem?
- Niespokojny sen powoduje, że jesteś wiecznie zmęczony?
- Budzisz się w nocy i nie potrafisz ponownie zasnąć?

Nie bierz pigułki, zaaplikuj sobie zdrową lekturę
W zdrowym ciele zdrowy sen

Minuty ciągną się jak godziny, a błogi sen ciągle nie nadchodzi. Z każdą upływającą minutą coraz bardziej się denerwujesz -- wiesz, że jutro znów będziesz zachowywać się i wyglądać jak zombie. Przewracasz się z boku na bok i ciągle nic?

A może udaje Ci się zasnąć bez kłopotu, ale Twój sen jest krótki i nerwowy? Albo budzisz się w środku nocy i nie potrafisz znów odpłynąć w krainę Morfeusza? Rankiem wstajesz z łóżka zły i zmęczony, stres narasta, a wieczorem sytuacja się powtarza. Zapomnij o pigułkach. Zerwij z terrorem zarwanych nocy.

Kluczem do sukcesu w walce z bezsennością jest zrozumienie wpływu, jaki wywiera ona na Twoje ciało i umysł. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie program, który będziesz mógł dopasować do potrzeb własnego organizmu i pogodzić z trybem swojego życia. Naucz się uspokajać myśli i skutecznie się relaksować. Przestań w końcu zmuszać się do zasypiania i pozwól, by sen sam Cię odnalazł.

- Zdiagnozuj przyczynę swojej bezsenności i zacznij ją leczyć.
- Dowiedz się, jak wygląda Twój problem z medycznego punktu widzenia.
- Pozbądź się wszelkich negatywnych myśli i emocji, które utrudniają zdrowy sen.
- Wypracuj idealną metodę, pozwalającą Ci zapadać w spokojny i głęboki sen.

źródło opisu: http://septem.pl

źródło okładki: http://septem.pl