Sliver

Wydawnictwo: Prima
Sliver
83-85855-53-X
Fisses

Nowoczesny, przeszklony budynek w centrum Manhattanu kryje w sobie szokujący sekret. Jego mieszkańcy poddawani są nieustannej inwigilacji - elektroniczne kamery zainstalowane w mieszkaniach śledzą ich każdy ruch w krótkim czasie miała w nim miejsce seria nie wyjaśnionych zgonów... Do jednego z apartamentów wprowadza się młoda, atrakcyjna kobieta - Kay Norris, pracująca jako redaktor w...

Do jednego z apartamentów wprowadza się młoda, atrakcyjna kobieta - Kay Norris, pracująca jako redaktor w wydawnictwie. Tajemniczy właściciel Slivera wciąga ją do niezwykłej, przesyconej erotyzmem gry, która stopniowo przeradza się w koszmar. Czy Kay stanie się kolejną ofiarą?

źródło opisu: Wyd. Prima, 1994

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Wilma | 2014-10-13

Rewelacyjne budowanie napięcia w na pozór zwyczajnych okolicznościach. Kto jest wrogiem - drugi człowiek czy wszechobecna technika otaczająca współczesnego człowieka? Czego boimy się najbardziej - świata i innych ludzi czy samych siebie? Warto przeczytać, mimo że książka jest przecież dość stara i od tamtej pory kino i literatura przerobiły ten motyw wielokrotnie. Mimo to przez sentyment szczerze polecam.

Lolanta | 2014-07-12
Przeczytana: 22 czerwca 2014