Uzdrowienie losu. Trening werbalnej części karmy

8391978974

Druga z trzech książek uczących jak wpływać na własny los. Dzięki niej poznasz kluczowe słowa i wyrażenia wpływające na twój przyszły los, dowiesz się, jak ważny w życiu jest rytm i prawidłowa postawa ciałą, dowiesz się kiedy należy milczeć i jak należy mówić, by kształtować pozytywną przyszłość, poznasz ćwiczenia rozwijające kanał głosowy i prawidłowo nastroisz swój głos, dowiesz się, kiedy mówiący jest wampirem , a kiedy dawcą i jak należy mówić, żeby nie tracić energii, poznasz zasady retoryki i pięć składowych niezbędnych w każdej mowie. Proponowane przez autora proste ćwiczenia i zabiegi nie wymagają dużo czasu czy wysiłku, a są bardzo skuteczne.

rugwa | 2012-09-20
Przeczytana: 2005 rok