religia
faworka

Potrójne autorstwo tomiku Ojcze nasz to trzy różne wypowiedzi i trzy różne spojrzenia na temat Modlitwy Pańskiej. Andrzej Borowski spokojną męską refleksją opartą na rozumie ogarnia poszczególne wezwania Chrystusowej modlitwy do Ojca. Rozważania ks. Kontkowskiego to precyzyjna i systematyczna analiza teologiczna poszczególnych wersetów modlitwy Ojcze nasz. Te męskie przemyślenia na kanwie...

Te męskie przemyślenia na kanwie poszczególnych wezwań Modlitwy Pańskiej przeplatają piękne poetyckie rozważania siostry Zofii Szymanek. Jedna Modlitwa Pańska, a tak różne człowiecze rozmodlenia.

beatame110 | 2015-04-22
faworka | 2012-08-15