Double Time

Double Time
erotyk
angielski
Paulina

Trey Mills, the notoriously sexy Sinners rhythm guitarist, gives up his bisexual lifestyle and is swept into a hot, heady romance with Reagan Elliot, a female rock star sensation. But when Trey encounters Reagan's sexy bisexual roommate, Ethan Conner, he can no longer deny who he is or what he wants. Reagan heartily agrees to a solution that opens up a hot new world of sexual experience—and love—with the two men she wants the most.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/12710106-double-time

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/12710106-double-time

MartaKu | 2015-09-25
Na półkach: Pdf
Przeczytana: 24 września 2015

Nie umiem powiedzieć co mnie tak kręci w całej tej serii Sinners. Jak dla mnie pani Olivia zrobiła kawał dobrej roboty. Każda część jest niepowtarzalna, każda jest o innych upodobaniach, w każdej spotykamy inną miłość. Tak,zgadzam się z tym że nie jest to literatura wielkich lotów, nie jest to książka zasługująca na miano arcydzieła ale jest to książka z górnej półki jeżeli chodzi o erotykę .
Nie należę do "świątobliwych" ani do bardzo "perwersyjnych " osób dlatego ta część była dla mnie i "smakowita" i zboczona :) pewne fragmenty wywołały u mnie rumieńce na twarzy i ściskanie w podbrzuszu.
Książka O.Cunning polecam osobom które lubią pornografię w formie książkowej, są otwarte,tolerancyjny no i chcą poprawić sobie apetyt :)

Karolina Jędraszak | 2014-12-21
Na półkach: Ich noce

Kurcze.. przyznam szczerze, że bałam się sięgnąć po tę część. Nie jestem zbyt pruderyjna, ale obawiałam się ,że trójkąt mnie przerośnie. Ze zdziwieniem jednak odkryłam, że nie byłam zniesmaczona. Autorka pisząc z punktu widzenia bohaterów uratowała sytuacje.
Trey jest uroczym biseksualnym chłopcem zakochanym w swoim przyjacielu. Nie potrafi się odnaleźć w normalnym społeczeństwie z powodu sławy i urody. Reagan jest kobietą idealną dla niego. W ich związku czegoś jednak mu brakuje. Odnajduje to u Ethana. Byłego chłopaka i współlokatora swojej dziewczyny. Czy ten układ się sprawdzi..
Książka jest dla mnie zaskoczeniem. Jakie będą wasze odczucia? Nie mam pojęcia, ale mnie nauczyła tolerancyjności i nie oceniania ludzi wedle stereotypów.

Lilvy | 2013-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2013

Z niecierpliwością czekałam na tę książkę, dlatego że jej głównym bohaterem był jak dotąd mój ulubiony bohater całej serii, gitarzysta rytmiczny Sinnersów, Trey Mills.
Początek historii był bardzo zaskakujący. Szczególnie pierwsze strony książki.
Na początku lubiłam postać Regan. Zabawna, otwarta, sympatyczna, odważna i do tego gra na gitarze oraz nosi glany. Niestety z upływem stron traciłam do niej sympatię.
Wprowadzenie postaci Ethana jak i zakończenie całej serii według mnie było totalną pomyłką. Nie wyobrażam sobie tego w normalnym życiu w dodatku wystawionym na oczy tysięcy ludzi.
Z całej serii mógłby powstać świetny serial. Akcja ciągnęłaby się latami.
Pani Cunning chyba zbyt mocno rozszalała się w tej części.

Rose | 2017-01-23
Na półkach: Książki w 2017 roku
Przeczytana: 23 stycznia 2017

W końcu doszłam do części o losach ostatniego z Sinnersów, Treya. Po wszystkich poprzednich tomach wiedziałam, że jego historia będzie najbardziej barwna i pikantna. I chociaż nadal moimi faworytami są Jace i Eric, opowieść o Trey'u też podbiła moje serce.
Wiemy, że Trey jest biseksualnym, totalnie seksownym chłopakiem. Jest on jednak również bardzo wrażliwy, co znacznie wpływa na pozytywne przedstawienie postaci, jak i całej historii.
Mamy tutaj także poszerzenie fabuły o Exodus End, dzięki przebojowej postaci Reagan - dziewczyny gitarzystki. Świetnie mi się czytało o wszystkich momentach z tym związanych.
A fragmenty opisujące trójkąt bądź homoseksualne relacje, zostały napisane bez zbędnej perwersji - co warto podkreślić dla osób obawiających się czytania o czymś takim.
I na koniec... obecna we wszystkich tomach kwestia Brian vs Trey. Więcej pisać nie muszę. Warto przeczytać, by dopełnić obraz całej serii, która kończy się naprawdę cukierkowo.

Monia | 2014-01-19
Na półkach: Posiadam e-book
Przeczytana: 17 stycznia 2014

To ostatnia z części Sinners in tour. Zastanawiałam się czy czytać tę część, po przestudiowaniu opinii, ale zaryzykowałam. miejscami te dokładne opisy mi przeszkadzały.

Zakończenie mnie troszkę zaskoczyło. Myślałam, ze Trey w końcu odnajdzie swoją połówkę (jedną!) Sceny erotyczne pod koniec dosyć odważnie opisane, nie w moim klimacie, więc nawet je pomijałam, żeby nie psuć sobie nastroju.

Takie dopełnienie pozostałych części, bo przecież w każdej był opisany inny członek grupy z coraz to innymi upodobaniami sexualnymi, aż trafiło na biseksualnego Treya ...

Jeśli chodzi o część erotyczną to uważam, że ta jest jednak najbardziej "niegrzeczna".

Mimo wszystko cieszę się, że ją przeczytałam,bo wątek o Trey'u ciekawy.

Katarzyna Busłowska | 2014-05-01
Na półkach: E-book
Przeczytana: 01 maja 2014

Przeraziłam się trochę po przeczytaniu tej książki. Nie jestem tylko pewna czym: przytłaczającym romansem trójki bohaterów czy faktem, że wydało mi się to nienormalne. Uważam się ogólnie za osobę tolerancyjną, ale gdyby w normalnym życiu mój facet oświadczył, że nie dość iż pociąga go fizycznie inny mężczyzna to jeszcze darzy go uczuciem romantycznym, chyba kopnęłabym ich obu w tyłek. Może jestem ograniczona, ale dla mnie miłość romantyczna to sprawa między DWIEMA osobami, nie trzema czy czterema.
Gdy przeczytałam opis fabuły, w mojej głowie pojawił się zupełnie inny obraz. Rozczarowało mnie to, że wyobraźnia Olivii Cunning nie przebiła mojej.

Magdusia00091 | 2013-04-21
Na półkach: Pdf
Przeczytana: 21 kwietnia 2013

Wielka szkoda , że to już koniec historii Sinnersów.
Ta część podobała mi się troszkę mniej niż poprzednie, może przez ten dziwny trójkąt który stworzyli Trey, Ethan i Regan. Ciężko mi sobie to wyobrazić, ale najważniejsze, że Trey jest w końcu szczęśliwy i kochany.
Bardzo polubiłam tą serię i cieszę się , że na końcu wszystko dobrze się kończy i każdy jest szczęśliwy.
Mam nadzieję , że Olivia Cunning, może kiedyś napisze jeszcze z jedną część o moim ulubionym książkowym zespole :)
Bardzo polecam ! :)

Aneq | 2014-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2014

Właśnie skończyłam czytać ostatnią część serii o Sinnersach i pierwsza rzecz jaka ciśnie mi się na usta to "tylko tyle?!". Po drugie, niepotrzebnie czytałam komentarze innych osób na temat tej ksiązki, przez co w jakimś stopniu byłam świadoma tego co się wydarzy i gdzieś tam z tyłu głowy majaczyły mi wizje akrobatycznej miłości w trójkącie... I o ile wiele osób pisało o dosadnych scenach erotycznych, mnie one ani nie zniesmaczyły ani szczególnie nie zgorszyły. Trey Mills od samego początku był najbardziej niegrzecznym bohaterem całej serii i uważam, że cieżko byłoby oczekiwać od niego tego aby zdecydował się tylko na jedną/jednego partnerkę/partnera. Mimo wszystko trochę jestem zawiedziona i czuję pewien niedosyt, brak było mi akcji w ogólnym znaczeniu. Wątek z pogróżkami wg. mnie był dość słaby i w ogóle nie trzymał w napięciu. Postać Ethana bardziej mnie irytowała niż pociągała, aczkolwiek, polecam przeczytać i wyrobić sobie swoje własne zdanie :)

booker_no1 | 2016-05-16
Przeczytana: 15 maja 2016

Gdy tylko przeczytałam część poprzednią, musiałam przeczytać również tą. Czytając recenzje na temat tej opowieści, muszę powiedzieć, że się zniechęciłam. I prawdę powiedziawszy w sytuacji, gdy zjawił się Ethan- owszem, miałam trochę negatywne uczucia, co to tego. No ale postanowiłam za bardzo się tym nie przejmować.
Książka jednak mi się podobała, choć zdarzyły się oczywiście, rzeczy, które nie przypadły mi do gustu. Na przykład szybkość wydarzeń w książce. Niby ciągnęła mi się długo, ale znowu akcja w książce, jak dla mnie-ciągnęła się zbyt szybko- nierealistycznie.
Czytałam również komentarze na temat tego, iż nie możliwe jest życie we trójkę w prawdziwym świecie. Aniby czemu nie? Przecież każdy ma do tego prawo, po prostu jest trudniej...
Do gustu przypadło mi to, że akcja nie skupiała się za bardzo na zespole Treya, ale właśnie na Exodus End, i mogliśmy już teraz poznać ich członków. Nie mniej właśnie, za mało wątków o Sinnersach.
Polecam gorąco ostatnią część historii o...

książek: 2064
bookish | 2014-09-01
Przeczytana: 01 września 2014

ja wiedziałam, że część o Trayu rozpierdoli, ale w pewnych momentach to opadała mi szczęka i nie wiem czy ze wstydu czy z tego jak byłam ciekawa co robią. yhymmm...