Legendy tarnowskie

Wydawnictwo: S-CAN
5 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny

Życie Jana Hetmana Tarnowskiego dla najmłodszych, dlaczego Tarnów leżący w dolinie znalazł się na szczycie góry, jaka jest historia Góry św. Marcina, skąd się wzięła nazwa potoku Wątok i wiele wiele innych historii związanych z Tarnowem w legendach o tym pięknym mieście. Spis treści: - Góra Świętego Marcina - Spytko miłosierny - Nie księdzem on będzie ale rycerzem - Ucz się synku pilnie - Na...

Spis treści:
- Góra Świętego Marcina
- Spytko miłosierny
- Nie księdzem on będzie ale rycerzem
- Ucz się synku pilnie

źródło okładki: http://www.s-can.pl/

Annika | 2016-10-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 12 października 2016

Książeczka jest pięknie wydana, ale niestety treściowo bardzo uboga. Nie dość, że legend niewiele, to jeszcze są bardzo krótkie i szczerze mówiąc po prostu nieciekawe. Wielka szkoda, gdyż ziemia tarnowska kryje w sobie mnóstwo potencjału na ciekawe historie.

katecz | 2016-04-14
Przeczytana: 2016 rok

Dla dzieci 5+

Mój 6,5-latek był bardzo zainteresowany, a to chyba najlepsza rekomendacja ;-)

Warto przeczytac, zeby dowiedziec sie czegos o Tarnowie ;-) Bo przeciez w każdej legendzie jest ziarnko prawdy ;-)